#151VALENTAS

Pristatome Jums mūsų draugą ir IPONE produkcijos atstovą (galima būtų pavadinti netgi testuotoju) – VALENTĄ VASILIAUSKĄ iš motokroso klubo ŽEMAITIJA.

Su Valentu (#151VALENTAS) susipažinome 2018 metų pradžioje kai tik pradėjome atstovauti IPONE produkciją Lietuvoje. 14 metų sportininkas važiavo su Husqvarna 125tc motociklu. Dvitakčio variklio genamas plieninis žirgas-skrajūnas visų pirma reikalauja aukščiausios kokybės 2T sportui skirtos alyvos. Taip pat atitinkamas dėmesys, kaip ir visiems motokrose dalyvaujančių sportininkų motociklams, privalu skirti grandinės priežiūrai.

Nepaisant jauno amžiaus Valentas savo karjeroje jau buvo pasiekęs nemažų laimėjimų:

– 2011 metų Lietuvos motokroso taurė 3 vieta (50 kub.cm. klasėje)
– 2012 metų Lietuvos motokroso čempionatas 3 vieta (50 kub.cm. klasėje)
– 2012 metų Lietuvos motokroso taurė 1 vieta (50 kub.cm. klasėje)
– 2014 metų Lietuvos motokroso čempionatas 3 vieta (65 kub.cm. klasėje)
– 2014 metų Lietuvos motokroso taurė 1 vieta (65 kub.cm. klasėje)
– 2015 metų Lietuvos motokroso čempionatas 3 vieta (85 kub.cm. klasėje)
– 2015 metų Lietuvos motokroso taurė 2 vieta (85 kub.cm. klasėje)
– 2017 metų Lietuvos motokroso čempionatas 2 vieta (125 kub.cm. klasėje)
– 2018 metų Lietuvos motokroso čempionatas 3 vieta (125 kub.cm. klasėje)
– 2019 metų Lietuvos motokroso taurė 3 vieta (125 kub.cm. klasėje)

Valentas Vasiliauskas:

IPONE produkciją naudoju jau 2m.

Važiuoju „Husqvarna 125tc“ 2018 metų gamybos dvitakčiu krosiniu motociklu.

TRANSMISIJA
Transmisinę moto alyvą IPONE BOX 2 keičiame kas 7- 8 m/h ir per 2 metus neturėjom jokių problemų su pavarų dėže ar sankaba. Pavaros junginėjasi ypač sklandžiai, švelniai ir lengvai.

VARIKLIS
Į benziną pilame 28-45 gr/ltr IPONE SAMOURAI RACING FRAISE alyvos, priklausomai nuo trasos pobūdžio. Naudojame gerokai didesnę dalį 2T alyvos negu rekomenduojama, todėl stūmoklį keičiame kas 20 m/h. Kaskart išėmus stūmoklį jis atrodo jog dar būtų galima naudoti ne vienas lenktynes! Pačioje pradžioje pabandžiau būtent “strawberry smell” 2T alyvą ir buvau tikrai nustebintas, kad toks daiktas egzistuoja, tinkamai “dirba” ir dar maloniai kvepia. Vos atsidarius alyvos bakelį gerai užuodžiamas saldus braškių kvapas. Džiugu jog IPONE kompanijai kilo tokia neįprasta įdėja gaminti braškių kvapo moto alyvą!

ORO FILTRAS
Oro filtrą keičiam po kiekvieno važiavimo. Naudojame skystą IPONE AIR FITLER OIL tepalą filtrams, nes jis mums atrodo patikimesnis lyginant su aerozoliniu analogu. Mano atveju visada esu tikras, jog visas filtras yra suvilgytas tepalu. Pasidžiaugėme jog tepalas labai lengvai apdorojamas, gerai įsigeria į oro filtrą. Kiek esame bandę ir ieškoję atsparaus drėgmei tepalo vis nusivildavome, nes būdavo sunkiai apdorojamas arba praleisdavo drėgmę. IPONE AIR FILTER OIL puikiai atlieka savo funkciją ir tuo įsitikinome mes patys. 2018 m. sezonas mūsų tikrai nelepino oro sąlygomis, daugiau nei 50% varžybų buvo lietinga, šlapia ir žvarbu, todėl teko važiuoti per didžiausias balas, purvą, bei stiprų lietų. Oro filtrui suteikta alyvos apsauga buvo visiškai pakankama.

GRANDINĖ
Grandinei sutepti naudoju IPONE X-TREM CHAIN OFF ROAD alyvą. Ekstremaliam bekelės važiavimui skirta aerozolinė alyva yra fasuojama į patogų ir didelį 750 ml talpos flakoną. Tokiai fasuotei rinkoje tikrai nėra analogo, tuo pačiu jos kaina yra ypač patraukli.
IPONE produkcijos pardavėjai pasiūlė man naudoti ne tik grandinės tepalą, bet ir specialų IPONE CHAIN CLEANER grandinės valiklį. Šis produktas savo veiksmingumu nustebino ne mažiau nei SAMOURAI braškėmis kvepianti alyva 🙂 Tokio tipo valiklį teko naudoti pirmą kartą, anksčiau niekada nebandėme nieko panašaus. Smagu, kad apie kiekvieną priežiūros linijos produktą IPONE yra sukurę trumpą informacinį filmuką kaip ir ką naudoti, tai labai padeda perprasti ko galima tikėtis iš konkretaus produkto ir kaip teisingai juo naudotis. Kalbant apie CHAIN CLEANER valiklį, mes naudojame kaskart prieš sutepant grandinę po motociklo nuplovimo vandeniu tam kad išplauti seną tepalą, kad grandinė laisvai lankstytųsi ir nestriginėtų. Išplovus grandinę bei sutepus ją IPONE X-TREM CHAIN OFF ROAD tepalu, ji atrodo kaip nauja! Anksčiau, kol nenaudojome šių produktų, grandinė ištysdavo, susidėvėdavo ir tekdavo ją keisti anksčiau nei žvaigždes. Dabar grandinės bei žvaigždžių komplektas susidėvi tuo pat metu. Ekonomija akivaizdi ir nenuginčyjama!
Beje IPONE turi asortimente ir grandinės valymo šepetėlį, kuris labai palengvina kasdienę jos priežiūrą.

MOTOCIKLO IŠORĖS PRIEŽIŪRA
IPONE PLASTIC SHINE dar vienas produktas, naudotis kuriuo mokinausi žiūrėdamas trumpą filmuką IPONE puslapyje internete ar Youtube kanale. Šis valiklis puikiai atlieka savo funkciją, nublizgina plastikus, padengia apsauginiu sluoksniu, kuris apsaugo nuo purvo kibimo esant dideliam dulkėtumui ar drėgnoms oro sąlygoms. Nupurškus motociklą IPONE PLASTIC SHINE ir švelniai pavalius mikropluošto servetėle (paprašykit jos pirkdami šį produktą, manau tikrai gausite dovanų 🙂 ) bet koks užsinešęs purvas lengvai nuplaunamas vien tik vandens srove.

Tiek mano įspūdžių apie IPONE produkciją, kurią naudoju kasdien. Jei norite pasitarti ar pasitikslinti pas mane asmeniškai – ar čia nėra tik nupirktas reklaminis tekstas – susirasite mane Facebook #151VALENTAS